Menüü

MASSAAŽID


Klassikaline massaaž
50 min / 53 €
80 min / 70 €

Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad silitamisi, naha ja naha aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.
Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Ühtmoodi hästi mõjub selline massaaž nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral – klassikalised massaaživõtted taastavad energiat ja korrigeerivad lihastoonust. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele, samuti viib mudimine kehast välja toksiine ja kiirendab ainevahetust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.
Hoolitsuse tugevus ja intensiivsus vastavalt kliendi soovile ning piirkonna näidustustele. Palun informeerige soovidest broneerides, et massöör teaks Teie eelistusega arvestada.

Duaalmassaaž
50 min 106 €

Klassikaline massaaž, mida teostatakse samaaegselt kahele külalisele kõrvuti olevatel massaažilaudadel. Hooldus sobib suurepäraselt nautimiseks paaridele, sõbrannadele, emadele-tütardele ja headele sõpradele.

Peamassaaž
20 min 28 €

Massaaž aitab parandada vereringet ja ennetab peavalu. Peamassaaž on ideaalne pingete ja stressi leevendamiseks. Lisaks sellele avaldab ta kasulikku mõju juuste kasvule ja nende tervisele, koorib surnud naharakud ja puhastab rasunäärmed.

Pinguldav massažihooldus näole
30 min 42 €

Hoolduse esimeses etapis eemaldatakse nahalt surnud naharakud papaiaensüüme sisaldava koorijaga. Järgneb näomassaaž, mis ergutab efektiivselt naha toimemehhanisme. Naha verevarustus paraneb, nahka rikastatakse hapnikuga ja seeläbi taastub naha sära. Unikaalsed näolihaseid pinguldavad massaaživõtted vormivad näoovaali ja tõstavad näokontuure. Hoolduse lõpetuseks kantakse nahale pinguldav näokreem.

Hoolduse järel on nahk märgatavalt nõtkem ja säravam, näoovaal on vormitud ja nooruslikuma väljanägemisega.

Selja- ja turjamassaaž
20 min 32 €

Selja- ja turjamassaaž on klassikalisel massaažil baseeruv kiire ja efektiivne massaaž, mis ergutab vere- ja lümfiringet, leevendab lihasvalusid ja -pingeid. Kindlasti sobiv valik istuva tööga või sundasendis töötavale inimesele.Masseeritakse selga, turja, kaela ja pead.

Vastavalt kliendi soovile või näidustustele viiakse läbi lõõgastav või ravimassaaž.

Tšakramassaaž
60 min 70 €

Tšakramassaaž keskendub inimese üldise vaimse ja füüsilise toonuse tõstmisele. Hoolitsus koosneb pärnaõiepalsamiga soojade riisi-ürdikubudega massaažist ning lõõgastavast üldmassaažist. Hoolitsuse vältel turgutame keha ja vaimu erinevate kristallidega. Tšakramassaaž sobib kõigile, kes soovivad saavutada mõtteselgust ning kogeda midagi uut.

Turbamähis koos kupumassaažiga
50 min 60 €

Hoolitsus algab sooja turbamähisega soovitud piirkonnale (selg, jalad). Turbamähis parandab ainevahetust ja vereringet ning annab üldise heaolutunde. Sellele järgneb kupumassaaž ehk vaakummassaaž, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks eri suurusega silikoonist kuppe. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, intensiivistab verevarustust.


kehahoolitsused

Näohoolitsused

VANNIHOOLITSUSED

SOOVITUSED MEESTELE

LASTELE

BEEBIOOTEL NAISELE


Meile on oluline, et hoolitsused vastaksid Sinu ootustele.

Broneeri hoolitsus