Menüü

Saalid

Lossispaas Wagenküll on kolm erinevat saali, kus nautida restos Wagenküll valminud maitsvaid toite, pidada tähtpäevi või lihtsalt aeg maha võtta ning seltskonda nautida.

Kaminasaal

Hubane saal pehmete tugitoolide, lossile omase juugendstiilis kappide ning õdusa kaminatulega. Sobib ideaalselt pika päeva lõpetamiseks oma ajaloolise atmosfääri ja sumeda valguse tõttu. Luba endale pärast meeldejäävat õhtusööki klaasike veini või konjakit ning mõtiskle möödunud päeva üle.

Kübar ja Kaabu

Elegantne ja väärikas saal tähelepanuväärsemate sündmuste tähistamiseks. Saali ajaloolise atmosfääri loovad kõrged laed, seintel olevad peeglid ja ajastutruud maalid. Saalist viib trepp otse lossi tagaaeda.

RESTORAN

Wagenküll Lossispaa pakub täiuslikke maitsenaudinguid roogadega, mille eripäraks on, et need valmistatakse Josperi puusöeahjus. Söeahi säilitab toidu mahlasuse ja tekstuuri ning road saavad kordumatu hõrgu maitse. Aastaringselt kasutatakse võimalikult palju Lõuna-Eesti metsadest ja taludest pärit kohalikku toorainet ning toidud maitsestatakse kohalikus aias kasvatatud ürtidega.