Hotell

Lossispaa Wagenküll pakub luksuslikku ja romantilist majutust kolmes erinevas ajaloolises hoones, kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.
Juugendstiilis lossi koos võimsa 40–meetrise peatorniga rajas mõisnik Hugo von Stryk 1907. aastal. Lossi arhitektiks oli Otto Wildau.
Hotellitoad asuvad ka peahoonega ühendatud ja arhitekt Alar Kotli poolt projekteeritud, 1930ndate lõpus valminud funktsionalistlikus kolmekorruselises hoones ehk Pargimajas (Pargimaja avame 2019. aasta suvel). Lossipargis asub silmapaistva puitarhitektuuriga kahekorruseline historitsistlikus võtmes Valitsejamaja, milles asuvad viis-, ühe- kuni kahetoalist korterit. Kõikides numbritubades on ühendatud elegantne ajalooline miljöö ja kaasaegsed mugavused.

Sisseregistreerimine alates kl 15.

Väljaregistreerimine kuni kl 12.

Hommikusööki pakume

  • E–R kell 7.30–10.00
  • L–P kell 8.00–11.00 (k.a. riiklikud pühad)

Spaa- ja saunakeskus on avatud E-P kell 922

Hotellitoa hind sõltub hooajast, nädalapäevast ja vabade tubade saadavusest. Täpset hinda saab näha, kui valida kodulehe broneerimisaknas soovitud kuupäev. Majutuse hind sisaldab hommikusööki ja spaa- ning saunakeskuse piiramatut kasutamist. Samuti tasuta wifit ja tasuta parkimisvõimalust.

Majutus koos lemmikloomaga on lubatud osades tubades, mis asuvad Pargimajas ja Valitsejamaja tubades. Lisatasu lemmiklooma eest 25 €/öö.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun