Menüü

Ostutingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna wagenkull.ee (edaspidi Wagenküll e-pood) omaniku Wagenküll Hotell OÜ (edaspidi Lossispaa Wagenküll) vahel Lossispaa Wagenküll e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Lossispaa Wagenküll  e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hind
Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemakse.

3. Tellimus esitamine

3.1 Tellimusi saab Lossispaa Wagenküll e-poes esitada külalisena

3.2 Klient valib e-poest välja soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 .Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

Maksetingimused

4. Toodete eest tasumine
4.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Pocopay.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tarnetingimused

5. Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine
6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Lossispaa Wagenküll saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on vastavalt kas 6 kuud (teenusepõhised)  või 12 kuud (summalised).

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed ( sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Lossispaa Wagenküll ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

8. Kliendi ja Lossispaa Wagenküll vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Wagenküll Hotell OÜ
Arveldusarve: EE 312200221067533027 Swedbank
KMKR: EE102064889
Äriregistri kood:14319343

Taagepera küla, Tõrva vald, Valgamaa, Eesti
info@wagenkull.ee
+372 766 6390