Kosimispakett

Kosimispakett

Mõlgutad mõtteid, kuidas teha oma kallimale suurejooneline abieluettepanek…

Lossispaa Wagenküll pakub Sulle välja paar ideed! Võta ette sõit ürgmetsade keskele, et veeta üllatuste rohke päev ja öö meie kaunis hotellis. Saabumisel ootab teid toas rikkalik puuviljavaagen ja pudel Prantsuse šampanjat. Õhtusöögi serveerime meie kaunis à  la carte restoranis, kus teid on ootamas roosikroonlehtedega kaunistatud küünlasäras laud. Paketi hinnas ei sisaldu õhtusöögi menüü.

Teenindaja toob Sinu märguande peale kallima lemmiklilledest kimbu, et saaksite oma väljavalitule kinkida maailma kauneimad lilled koos oma südamega… Lisaks toob teenindaja märguande peale roosikroonlehtedest üle puistatud kandiku, mille keskel helgib eriline sõrmus.

Õhtusöögi ajal kaunistame teie toa roosiõitega ja süütame rohkelt küünlaid, et romantiline õhkkond saadaks teid kuni uinumiseni. Hommikusöögi serveerime teile tuppa. Lahkute lossispaast Wagenküll teadmisega, et olete kõige õnnelikumad inimesed terves Eestis.

Pakett saabudes P – N:
deluxe-toas kahele 239 €
sviidis kahele 279 €

Pakett saabudes R, L:
deluxe-toas kahele 259 €
sviidis kahele 299 €

Kui pakett ei ole broneerimissüsteemis kättesaadav, siis selleks kuupäevaks ei ole vabu paketis sisalduvaid hoolitsuste aegu. Palun valige teine kuupäev.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun