Kosimispakett

Kosimispakett

Mõlgutad mõtteid, kuidas teha oma kallimale suurejooneline abieluettepanek…

Lossispaa Wagenküll pakub Sulle välja paar ideed! Võta ette sõit ürgmetsade keskele, et veeta üllatusterohke päev ja öö meie kaunis hotellis. Saabumisel ootab teid toas rikkalik puuviljavaagen ja pudel Prantsuse šampanjat. Õhtusöögi serveerime meie kaunis a la carte restoranis, kus on teid ootamas küünaldesäras kaetud laud. Teid on teenindamas teile pühendunud restoraniteenindaja.

Teenindaja toob Sinu märguande peale kallima lemmiklilledest kimbu, et saaksite oma väljavalitule kinkida maailma kauneimad lilled koos oma südamega… Lisaks märguande peale toob ta roosikroonlehtedest ülepuistatud kandiku, mille keskel helgib eriline sõrmus.

Toas puistame teie voodile roosiõisi ja süütame rohkelt küünlaid, et romantiline õhkkond saadaks teid kuni uinumiseni. Hommikusöögi serveerime teile tuppa. Lahkute lossispaast Wagenküll teadmisega, et olete kõige õnnelikumad inimesed terves Eestis.

Pakett saabudes P – N:
deluxe toas kahele 249 €
sviidis kahele 279 €

Pakett saabudes R, L:
deluxe toas kahele 269 €
sviidis kahele 299 €

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe rohkem Nõustun