fbpx

Massaažid

Massaaž aitab parandada vereringet ja ennetab peavalu. Peamassaaž on ideaalne pingete ja stressi leevendamiseks. Lisaks sellele avaldab ta kasulikku mõju juuste  kasvule ja nende tervisele, koorib surnud naharakud ja puhastab rasunäärmed.

Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad silitamisi, naha ja naha aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.
Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Ühtmoodi hästi mõjub selline massaaž nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral – klassikalised massaaživõtted taastavad energiat ja korrigeerivad lihastoonust. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele, samuti viib mudimine kehast välja toksiine ja kiirendab ainevahetust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.
Hoolitsuse tugevus ja intensiivsus vastavalt kliendi soovile ning piirkonna näidustustele. Palun informeerige soovidest broneerides, et massöör teaks Teie eelistusega arvestada.

Selja- ja turjamassaaž on klassikalisel massaažil baseeruv kiire ja efektiivne massaaž, mis ergutab vere- ja lümfiringet, leevendab lihasvalusid ja -pingeid. Kindlasti sobiv valik istuva tööga või sundasendis töötavale inimesele.Masseeritakse selga, turja, kaela ja pead.

Vastavalt kliendi soovile või näidustustele viiakse läbi lõõgastav või ravimassaaž.

Tšakramassaaž keskendub inimese üldise vaimse ja füüsilise toonuse tõstmisele. Hoolitsus koosneb pärnaõie palsamiga soojade riisi-ürdikubudega massaažist ning lõõgastavast üldmassaažist. Hoolitsuse vältel turgutame keha ja vaimu erinevate kristallidega. Tšakramassaaž sobib kõigile, kes soovivad saada mõtteselgust ning kogeda midagi uut.

Hoolduse esimeses etapis eemaldatakse nahalt surnud naharakud papaia ensüüme sisaldava koorijaga. Järgneb näomassaaž, mis ergutab efektiivselt naha toimemehhanisme. Naha verevarustus paraneb, nahka rikastatakse hapnikuga ja seeläbi taastub naha sära. Unikaalsed näolihaseid pinguldavad massaaživõtted vormivad näoovaali ja tõstavad näokontuure. Hoolduse lõpetuseks kantakse nahale pinguldav näokreem.

Hoolduse järgselt on nahk märgatavalt nõtkem ja säravam, näoovaal on vormitud ja nooruslikuma väljanägemisega.

  1. Klassikaline massaaž, mida teostatakse samaaegselt kahele külalisele kõrvuti olevatel massaažilaudadel. Hooldus sobib suurepäraselt nautimiseks nii paaridele, sõbrannadele, emadele-tütardele ja headele sõpradele.

Hoolitsus algab sooja turbamähisega soovitud piirkonda (selg, jalad). Turbamähis parandab ainevahetust ja vereringet ning annab üldise heaolutunde. Sellele järgneb kupumassaaž ehk vaakummassaaž, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist kuppe. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, intensiivistab verevarustust.

Lõõgastav hoolitsus lastele, kus keha paitatakse ja masseeritakse võilille massaažipalsamiga.

Hoolitsuse soovituslik vanusevahemik on 5-12 eluaastat.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun