Peokorraldus

Uue eluaasta tähistamine

Õnnestunud sünnipäevapeol on väga suur roll peokoha valikul, maitsval õhtusöögil ja lõbusatel külalistel.  Selleks on lossispaa Wagenküll valmis pakkuma Sulle mõnusat olemist meie kaunis lossimiljöös ja valmistama Sulle kaunis ja pidulik sünnipäevalaud koos hõrgutavate roogade ja laialdase joogivalikuga.Vastavalt külaliste arvule seame lauad hubasesse 30ndate stiilis restorani Kübar ja Kaabu.

Õhtuseks meelelahutuseks pakume: muusikuid, erinevaid esinejaid, lossi ainetel lühikest teatrietendust, lõbusaid meeskonnamänge (ajujaht, pokker, laserlaskmine, mõrvamüsteerium, unistuste meeskond), ühiseid tegevusi (seebi viltimine, savikruuside värvimine, kaunite kaartide ja kinkekarpide valmistamine).

Et külalised liiga vara lahkuma ei peaks, pakume majutust meielossispaa hubastes tubades  kuni 144-le külalisele, majutuse hinnas on hommikusöök ning piiramatu spaa- ja saunakeskuse külastus. Lisaks on külalistel soovi korral võimalik nautida meie lossispaa lõõgastavaid ja erinäolisi hoolitsusi.

Firmapeod

Korraldame vastavalt Sinu soovidele meelelahutuslikke ja tegevusrikkaid firmapidusid. Pakume mugavat majutust ajaloohõngulises lossispaas Wagenküll kuni 144-le külalisele, maitsvaid roogasid, luksusliku spaa- ja saunakeskuse külastust  ning lõõgastavaid ja erinäolisi hoolitsusi.

Õhtuseks meelelahutuseks pakume: muusikuid, erinevaid esinejaid, lossi ainetel lühikest teatrietendust koos õhtusöögiga, lõbusaid meeskonnamänge (ajujaht, pokker, laserlaskmine, mõrvamüsteerium, unistuste meeskond), ühiseid tegevusi (seebi viltimine, savikruuside värvimine, kaunite kaartide ja kinkekarpide valmistamine).
Palun võta julgelt ühendust ja aitame Sul korraldada selle aasta parima firmapeo!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun