Sügisesed sooduspakkumised

Sügisesed sooduspakkumised lossispaas Wagenküll:

UUS HOOLITSUS! Kehakoorimine meresoola koorijaga

30 min 24.- (tavahind 29.-)

Keha koorimine loodusliku meresoola kehakoorijaga on mõnus kombinatsioon massaažist ja kehahooldusest. Koorimine puhastab nahka, ergutab vereringet ning vabastab toksiinidest ja liigsest vedelikust. Hoolduses kasutatav kehakoorija on ideaalne vahend nahahoolduseks, sest sisaldab kõiki merevee kasulikke ja ravivaid omadusi, rikastab mineraalidega, puhastab nii nahka kui ka energiaid. Peale koorimist ei vaja nahk enam lisaks kreemitamist, nahk jääb sile, lõhnav ja toidetud.

Klassikaline massaaž 50 min 37.- (tavahind 42 .-)

Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad silitamisi, naha ja naha aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.
Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Ühtmoodi hästi mõjub selline massaaž nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral – klassikalised massaaživõtted taastavad energiat ja korrigeerivad lihastoonust. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele, samuti viib mudimine kehast välja toksiine ja kiirendab ainevahetust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.
Hoolitsuse tugevus ja intensiivsus vastavalt kliendi soovile ning piirkonna näidustustele. Palun informeerige soovidest broneerides, et massöör teaks Teie eelistusega arvestada.

MEIE SOOVITUS: Eriti hea on kõigepealt käia kehakoorimise protseduuril ning seejärel nautida klassikalist massaaži. Värskelt kooritud nahka imenduvad massaažiõlis sisalduvad vitamiinid ja antioksüdandid veelgi paremini ning tänu sellele on massaaži toime kogu kehale veelgi tõhusam.

Nahka uuendav hapnikuvannihoolitsus

20 min. 15.- ühele (tavahind 19.-)/ 30 min. 22.- kahele (tavahind 26.-)

Hapnikuvann pakub esteetiliselt ja emotsionaalselt meeldivaid elamusi.

Hapnikuvann, mis uuendab keha, paneb Sind tundma ennast värskema ning nooremana. Miljardid mikromullid stimuleerivad keha immuunsüsteemi ning kollageenitootmist nahas omades vananemisvastast toimet. Peenemulliline hapnik katab keha, jõuab pooridesse ja kiirendab samal ajal naha ainevahetust. Hapnikuvann ergutab vereringet, niisutades ja puhastades sügavalt nahka. Trimmiv ja noorendav toime, silub tselluliiti ja muudab naha siidiseks.

Sügisesed eripakkumised kehtivad kuni 30. november 2020.

Broneeri hoolitsus: spa@wagenkull.ee või +372 5981 2455

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun