Kuupakkumised märtsis

Märtsi kuupakkumised lossispaas Wagenküll:

PHYTOXYGENE 60 min. 50 €

PhytOxygene näohooldus ehk „Särav nahk täis elujõudu“.

Meie nahk on esimene ja väga oluline barjäär, mis püüab kinni väliskeskkonnast tuleneva saaste. Aja jooksul üleküllastub nahk toksiinidest, tagajärjeks on tuhm ja hallikas jume ning naha üldine väsinud väljanägemine.

Naha loomuliku sära ja terve väljanägemise taastamiseks on Mary Cohr loonud komplekse näohoolduse PhytOxygene. Hooldus vabastab naha toksiinidest ja rikastab seda hapnikuga, taastades naha elujõu tänu parimatele taimsetele toimeainetele ja erilistele massaaživõtetele.

Hooldus koosneb kolmest etapist:

1.            Fütodermabrasioon koorimine bambuse ja loofah osakesi sisaldava koorijaga eemaldab elutud rakud naha pindmiselt kihilt. Taastub naha hingamine, naha struktuur on sile ja ühtlane.

2.            Nahka hapnikuga rikastav ning puhastav mask näole ja kaelale stimuleerib naharakkude hingamist, eemaldab toksiinid ja ebapuhtused. Lisaks niisutab ja pehmendab nahka.

3.            Taevalikult lõõgastav massaaž vähendab stressi ja taastab naha mugavustunde. Aktiivained taastavad naha vitaalsuse ja energiataseme ning aktiveerivad naha isepuhastusvõime.

Tulemuseks on särav, hingav ning terve jumega nahk.

MEREVAIGU KEHAHOOLITSUS 80 min. 55 €

Merevaigu soe energia annab jõudu, loob positiivseid tundeid, mõjub soojendavalt ja inspireerivalt ning tagab hea tervise. Merevaigu kehahoolitsus koosneb soojendavast saunast, kehakoorimisest mõnusa aromaatse imepeenikest merevaigu pulbrit sisaldava kehakoorijaga ja rahustavast massaažist merevaigu massaažipalsamiga. Peale hoolitsust jääb keha mõnus sile, lõhnav, lõõgastunud ja nahk toidetud, vaim rõõmus ja rahul.

PIPARMÜNDI-MAGNEESIUMI VANNIHOOLDUS 30 min. 22 € kahele

Magneesium on üks olulisemaid mineraale, mida inimkehal on vaja, aga millest on ka puudus. Vannihooldusel imendub magneesium läbi naha ja rikastab nii nahka kui kogu keha selle eluks vajaliku mineraaliga. Vannihooldus ennetab magneesiumipuudust organismis ja leevendab magneesiumi puudusest tulevaid vaevusi (jalakrambid, lihavalud, lihaspinged, unetus, stress). Magneesiumile aromaatseks lisandiks on vannihooldusel piparmündi aroomisool, mis rahustab ja annab uut jõudu. Lisaks iseloomulikule aromaatsele lõhnale on piparmünt samuti täis kasulikke mineraale ja vitamiine, mis teevad kehale pai.

RIKKALIK KULLAKÜMBLUS 50 MIN. 39 €

Rikkalik kullakümblus on just see hoolitsus, mis aitab kaasa peomeeleolu loomisele ja lisab elule sära sõna otseses mõttes.

Hoolitsus on lihtne ja sisaldab rikkalikult kulda!

•        Kehakoorimine meresoola – kulla kehakoorijaga

•        Lõõgastav kogukehamassaaž kulla palsamiga

Kullahoolitsus puhastab ja silub keha, toidab ja niisutab nahka rikkalikult  ja jätab  nahale kerge helgi. Hoolitsus tõstab oluliselt kliendi enesetunnet, mis ongi meie eesmärk!

Broneeri hoolitsus: spa@wagenkull.ee või +372 5981 2455

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun