Kuupakkumised juulis

Juuli kuupakkumised lossispaas Wagenküll:

Eye Repair hoolitsus 60 min. 38 €

Silmaümbruse hoolitsus.

Nooruslikuma silmaümbruse saavutamiseks ning miimiliste kortsukeste elimineerimiseks, pakub Mary Cohr tõhusat, kuid õrna lahendusega silmaümbrushooldust – Eye Repair. Antud hooldus toimib spetsiaalselt silmaümbruse sõõrlihastele, et parandada mikrovereringet, neid toniseerida ja pinguldada. Esimese hooldusseansi lõpuks kaovad peenikesed kortsud, “kanavarbad” silutakse ja silmad näivad nooremad.

NB! Hooldust ei tehta südamestimulaatoriga klientidele.

Tšakramassaaž 60 min. 48 €

Tšakramassaaž keskendub inimese üldise vaimse ja füüsilise toonuse tõstmisele. Massaaži  kombineerime soojade riisi-ürdikubudega, turgutame keha ja vaimu erinevate kristallide ning pärnaõie palsamiga. Tšakramassaaž sobib kõigile, kes soovivad saada mõtteselgust ning kogeda midagi uut. Massaaž on pehmem ning tugevuse poolest võrreldav klassikalise üldmassaažiga.

Lõõgastav jalahoolitsus heinepebrevanni ja sooja metsamarja küünlaõli massaažiga 50 min. 28 €

Heinapebred mõjuvad lihaskrampe lõõgastavalt, aitavad põletikke vaigistada ja on abiks reuma ja liigesehädade puhul. Kõik see tõhus mõju tuleneb taimedes sisalduvatest eeterlikest õlidest, mis avanevad vee ja soojuse koosmõjul ja jõuavad organismi naha kaudu.

Vannile järgneb jalgade koorimine rikkalike õlide ja võietega segatud meresoolaga ning seejärel mõnus soe massaaž metsamarja küünlaõliga.

Broneeri hoolitsus: spa@wagenkull.ee või +372 5981 2455

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun