Kätehoolitsused

Klassikaline käte- ja küünehoolitsus, mis sobib igapäevahoolitsuseks. Esmalt viilitakse küüned ning leotatakse käed värskendavas vannis. Seejärel kantakse hoolt küünenahkade ja -plaatide eest. Peale seda teostatakse meeldiv ja lõõgastav kätemassaaž toitva massaažikreemiga. Hoolitsuse lõpus kaetakse küüned teile meelepärase küünelakiga ning niisutakse küünenahad aromaatse küüneõliga.

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.

Esmalt teostatakse kuivmaniküür (küünte viilime ja kujundamine, küüntenahkade ja -plaadi töötlemine). Seejärel kaetakse küüned teile meelepärase geellakiga. Lõpetuseks teostatakse meeldiv ja lõõgastav kätemassaaž toitva massaažikreemiga.

NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Spaamaniküür on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest. Hoolitsus sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust. Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused õrna sidruniheina loodusliku happekoorijaga. Peale koorija eemaldamist kastetakse käed mõnusasse, sooja parifiinivanni. Parafiinikindad taastavad naha loomuliku niiskussisalduse ning parandavad vereringet. Spetsiaalne paraffin on nahka hooldav, sügavniisutav, vereringet parandav, küünevalle pehmendav ja nahka toitev. Hoolitsuse lõpetab kätemassaaž kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned.

Hellitav ja hariv küünte- ja kätehoolitsus väikestele tüdrukutele. Vanema loal lakitakse küüned, lakkimise puhul hoolitsuse kestus ca 40 min. Soovitav vanuses 4-12 eluaastat.

Teenust saab juurde osta teistele käte- või jalahoolitsustele.

Nahka sügavalt niisutav ja soojendav hoolitsus. Esmalt puhastatakse käsi kooriva kreemiga, seejärel kastetakse käed õrnalt sooja parafiini sisse, mähitakse kinnastesse ning antakse aega nautida sooja. Hoolitsuse lõpus eemaldatakse parafiin ning kätele kantakse sügavniisutav kreem.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun