Jalahoolitsused

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsus algab värskendava meresoola jalavanniga, mille järel viilitakse küüned ja antakse neile kaunis kuju. Seejärel kooritakse jalad aromaatse koorijaga ja teostatakse õrn massaaž ning korrastatakse küünenahad. Hoolitsus lõpeb meeldiva ja lõõgastava jalamassaažiga aromaatse massaažikreemiga ning lõpuks kantakse küüntele soovi korral meelepärane küünelakk.

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsus algab värskendava meresoola jalavanniga, mille järel viilitakse küüned ja antakse neile kaunis kuju. Seejärel kooritakse jalad aromaatse koorijaga ja teostatakse õrn massaaž ning korrastatakse küünenahad. Hoolitsus lõpeb meeldiva ja lõõgastava jalamassaažiga aromaatse massaažikreemiga ning lõpuks kantakse küüntele soovi korral meelepärane geellakk.

NB! Pediküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Spaapediküür on jalahoolitsus, mis on kombinatsioon klasikalisest pediküürist ja lõõgastavast jalahoolitsusest.

Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade kaunis väljanägemine ja heaolutunne. Jalahoolitsust alustatakse piparmündi – magneesiumi jalavanniga, mis pehmendab jalanahka, annab organismile väikese lõõgastava magneesiumidoosi, piparmünt aitab võtta jalgade väsimust ja annab uut energiat. Seejärel korrastatakse küüned, küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu loodusliku, aromaatse meresoola koorijaga ja pannakse jalalabad sooja ja lõõgastavasse parafiinimähisesse. Spetsiaalne parafiin on nahka toitev ja hooldav, sügavniisutav, vereringet parandav, ning küünevalle pehmendav. Parafiinisokid taastavad naha loomuliku niiskussisalduse ning parandavad vereringet. Hoolitsuse lõpetab jalamassaaž ja soovi korral lakitakse küüned.

Heinapebred mõjuvad lihaskrampe lõõgastavalt, aitavad põletikke vaigistada ja on abiks reuma ja liigesehädade puhul. Kõik see tõhus mõju tuleneb taimedes sisalduvatest eeterlikest õlidest, mis avanevad vee ja soojuse koosmõjul ja jõuavad organismi naha kaudu.

Vannile järgneb jalgade koorimine rikkalike õlide ja võietega segatud meresoolaga ning seejärel mõnus soe massaaž metsamarja küünlaõliga.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LOE ROHKEM Nõustun